Organizatorzy - Korona Kocich Gór

Organizatorzy

Kategoria: UCI 1.2

Dystans: 194 km

 

ORGANIZATORZY

Organizatorami wyścigu, zgodnie z przepisami UCI i PZKOL są:

                                                                                        

Miasto i Gmina Trzebnica 

KS  Ślęża   Sobótka  MTB  Team

55-050 Sobótka  ul. Chopina  92

tel.: +48  601  718  012

www.kolarstwo.sobotka.pl

 

ZGŁOSZENIA: dzkol@dzkol.eu

 

Dyrektor Wyścigu: Henryk Charucki tel. +48  601  718  012

Komandor Wyścigu: Robert Borczyk

Sekretariat: Aneta Maciejkowicz tel. +48 665 460 006

 

 

KOMITET ORGANIZACYJNY

 

Marek Długozima Burmistrz Gminy Trzebnica

Waldemar Wysocki Starosta Trzebnicki

Robert Borczyk Sekretarz Powiatu Trzebnickiego

Andrzej Garcarek Naczelnik Ruchu Drogowego KPP w Trzebnicy

Bogusław Brud Komendant Powiatowy KPPSP w Trzebnicy

Krzysztof Zasieczny Komendant Straży Miejskiej w Trzebnicy, Koordynator Zabezpieczenia trasy

Dionizy Dyjak Komendant Powiatowy Policji w Trzebnicy
Krzysztof Zasieczny Komendant Straży Miejskiej w Trzebnicy

Kazimierz Grabowski Komendant Gminnej Ochrony Pożarowej

Jakub Szurkawski Naczelnik Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Trzebnicy

Agnieszka Pawlaczek p.o. Dyrektora Trzebnickiego Centrum Kultury i Sportu

Małgorzata Moskwa Kierownik Działu Sportu przy TCKiS

Janusz Pancerz Menadżer Sportu w TCKiS

 

Henryk Charucki (French speaking) Dyrektor Wyścigu, +48 601 718 012

Przemysław Bednarek Koordynator Organizacji Wyścigu, +48 697 707 504

Andrzej Huzarski Dyrektor Wyścigu Amatorów, +48 607 654 434

Elżbieta Mikołajczak Koordynator Biura Zawodów, +48 665 072 655

Robert Borczyk Komandor Wyścigu

Aneta Maciejkowicz (English speaking) Sekretariat +48 665 460 006

 

Piotr Lis Zabezpieczenie trasy, +48 887 888 830

Stanisław Migawa Dyrektor ds. Cateringu, +48 608 822 143

 

Joanna Wołodźko Obsługa prasowa, +48 507 014 655

Małgorzata Pawlaczek Obsługa prasowa, +48 513 315 328

 

Tomasz Jaroński Spiker zawodów

Włodzimierz Rezner Spiker zawodów

 

SĘDZIOWIE I OBSŁUGA WYŚCIGU

 

Celeste Granziera Sędzia Główny UCI/ Comm. UCI

Zbigniew Jaszowski Komisarz

Paweł Skorek Komisarz

Tadeusz Daszkiewicz Sędzia mety

Robert Maciejewski Chronometr

Sylwia Burdak Sędzia

Janusz Jagielski Sędzia MOTO z tablicą

Adam Szuba Sędzia MOTO

Adam Michta Sędzia MOTO

Andrzej Godlewski Wyniki i Pomiar Czasu, Komputer

Paweł Skorek Radio Wyścigu

Jacek Bodyk, Artur Wylegała, Jan Faltyn Wozy neutralne MAVIC

Dariusz Krzywański s24.pl FOTO Wyścigu

Artur Machnik naszosie.pl FOTO Wyścigu

Krzysztof Markiewicz CB Radio i Fotofinisz, +48 601 226 518

 

Lekarz Wyścigu / Race Doctor, +48 665 460 006

PARTNERZY GŁÓWNI

Script logo